16:01
Канадська молодіжка перемагає на Чемпіонаті світу
Молодіжна збірна Канади з хокею виграла Чемпіонат світу (U-20), що завершився в ніч з 5 на 6 грудня в Оттаві. У фінальному матчі канадці отримали велику перемогу над командою Швеції з рахунком 5:1. Таким чином, молодіжна збірна Канади стала Чемпіоном світу вп'яте поспіль, повідомляє офіційний сайт турніру. У матчі зі шведами канадці закинули по шайбі в першому і другому періодах, а третю 20-хвилинку виграли з рахунком 3:1. У півфіналі збірна Канада перемогла команду Росії в серії післяматчевих булітів (6:5). Росіяни у результаті зайняли третє місце. Найціннішим гравцем Чемпіонату світу був визнаний канадський форвард Джон Таварес, що закинув вісім шайб і віддав сім результативних передач. Директорат турніру визнав найкращим воротарем шведа Якоба Маркстрема, найкращим захисником - шведа Еріка Карлссона, а найкращим нападаючим - Тавареса. За матерiалами: Lenta.ru
Категорія: Новини світу | Переглядів: 824 | Додав: Dgared | Рейтинг: 0.0/0